بسته بندی گرافیت با گوشه های فیبر کربن (Aiflon 2010)

بسته بندی گرافیت با گوشه های فیبر کربن (Aiflon 2010)

شی Aiflon آب بندی مواد شرکت, با مسئولیت محدود یکی از پیشرو گرافیت چین با فیبر کربن گوشه (aiflon 2010) تولید کنندگان و تامین کنندگان مجهز به گرافیت های حرفه ای با فیبر کربن گوشه (aiflon 2010) کارخانه بسته بندی بسته بندی است. گوشه بسته بندی با فیبر کربن گرافیت مورد:...

Product Details

شی Aiflon آب بندی مواد شرکت, با مسئولیت محدود یکی از پیشرو گرافیت چین با فیبر کربن گوشه (aiflon 2010) تولید کنندگان و تامین کنندگان مجهز به گرافیت های حرفه ای با فیبر کربن گوشه (aiflon 2010) کارخانه بسته بندی بسته بندی است.

بسته بندی با گوشه های فیبر کربن گرافیت

مورد:Aiflon 2010

توضیحات: مورب از گسترش گرافیت انعطاف پذیر مقاوم در گوشه در سراسر با فیبر کربن مرغوب بافته. این گوشه و بدن آن را سه بار بیشتر مقاوم در برابر اکستروژن و همچنین افزایش فشار 2000 در مقایسه با قابلیت های توزیع.

توضیحات محصول جزئیات: گرافیت بسته بندی با گوشه های فیبر کربن

بافته ها از گسترش گرافیت انعطاف پذیر در گوشه در سراسر با کیفیت بالا فیبر کربن تقویت شده. این گوشه و بدن آن را سه بار بیشتر مقاوم در برابر اکستروژن و همچنین افزایش فشار 2000 در مقایسه با قابلیت های توزیع.

APPLICATIONG:

می تواند در بسیاری از کاربردهای خواستار, دینامیک و استاتیک استفاده می شود. ویژه مناسب برای درجه حرارت بالا و خدمات فشار در شیر آلات و پمپ و اتصالات و میکسر و دستگاه خمیر و کاغذ، نیروگاه و کارخانه های شیمیایی و غیره.

محدودیت های سرویس:

سبک

2010

درجه حرارت

-200 ~ +550 0 C

فشار سرعت شفت

چرخش

25 نوار-20m/s

رفت و برگشتی

100 بار-2m/s

شیر

300 نوار-2m/s

محدوده PH

0~14

Density(appr.)

1.0~1.3g/cm3

فرم منبع:

در رول از 1 تا 5 کیلوگرم بسته دیگر درخواست.

به عنوان بسته بندی حلقه ها---R2010

به عنوان طول precut

کلمات کلیدی نسبی:

گوشه های کارخانه بسته بندی با فیبر کربن گوشه بسته بندی چین گرافیت با فیبر کربن گرافیت گوشه بسته بندی با فیبر کربن گوشه بسته بندی کننده گرافیت با فیبر کربن گوشه بسته بندی تولید کننده گرافیت با فیبر کربن گرافیت


Hot Tags: بسته بندی با گوشه های فیبر کربن (۲۰۱۰) چین، گرافیت تولید کنندگان و تامین کنندگان، کارخانه

پرس و جو

محصولات مرتبط