بسته بندی گرافیت با PTFE Impregnation(2000P)

بسته بندی گرافیت با PTFE Impregnation(2000P)

شی Aiflon آب بندی مواد شرکت, با مسئولیت محدود یکی از پیشرو گرافیت چین با ptfe اشباع (aiflon 2000 p) تولید کنندگان و تامین کنندگان مجهز حرفه ای گرافیت با ptfe اشباع (aiflon 2000 p) کارخانه بسته بندی بسته بندی است. بسته بندی با اشباع PTFE مورد گرافیت: Aiflon 2000 P...

Product Details

شی Aiflon آب بندی مواد شرکت, با مسئولیت محدود یکی از پیشرو گرافیت چین با ptfe اشباع (aiflon 2000 p) تولید کنندگان و تامین کنندگان مجهز حرفه ای گرافیت با ptfe اشباع (aiflon 2000 p) کارخانه بسته بندی بسته بندی است.

گرافیت بسته بندی با اشباع PTFE

مورد:Aiflon 2000 P

توضیحات: گسترش گرافیت انعطاف پذیر که تقویت شده با الیاف نساجی با اشباع PTFE ساخته شده. در مقایسه با سنتی گرافیت بسته بندی این مقطع عالی تنگی ساختاری قدرت و بسیار کم اصطکاک ارزش، مقاوم در برابر سایش، هنوز آرام به شفت و ساقه.

توضیحات محصول جزئیات: گرافیت بسته بندی با اشباع PTFE

APPLICATIONG:

می تواند در بسیاری از کاربردهای خواستار, دینامیک و استاتیک استفاده می شود. ویژه مناسب برای درجه حرارت بالا و خدمات فشار در شیر آلات و پمپ و اتصالات و میکسر و دستگاه خمیر و کاغذ، نیروگاه و کارخانه های شیمیایی و غیره.

محدودیت های سرویس:

سبک

2000P

درجه حرارت

ج +2800

فشار

سرعت شفت

چرخش

25 بار-25m/s

رفت و برگشتی

100 بار-2m/s

شیر

300 نوار-2m/s

محدوده PH

0~14

Density(appr.)

1.3 ~ 1.5 g/cm3

فرم منبع:

در رول از 1 تا 5 کیلوگرم بسته دیگر درخواست.

به عنوان بسته بندی حلقه ها---R2000P

به عنوان طول precut

کلمات کلیدی نسبی:

گرافیت با PTFE اشباع گرافیت چین بسته بندی با گرافیت اشباع PTFE بسته بندی با گرافیت تامین کننده اشباع PTFE بسته بندی با PTFE اشباع بسته بندی تولید کننده گرافیت با اشباع PTFE کارخانه بسته بندی

Hot Tags: بسته بندی با اشباع ptfe (2000 p)، چین، گرافیت تولید کنندگان و تامین کنندگان، کارخانه

پرس و جو

محصولات مرتبط